fbpx
Menu Zamknij

ELEGANCE


Apartament, 184


Wyjątkowe wnętrze przeznaczone pod wynajem bynajmniej nie miało być “dla każdego” i uniwersalne. Inwestor postawił na dobrej jakości materiały ale również wyrazisty styl i design. Master bedroom to przykład przestrzeni tętniącej kolorem i lekko azjatyckim klimatem – głównie dzięki obrazom wiszącym nad łóżkiem wykonanych z wysokiej jakości tkanin żakardowych, przedstawiających bogactwo japońskich wzorów i detali. Dzięki toaletce i tapetowanym ścianom w morskich odcieniach sypialnia jest wyrazista i wytworna.

W części dziennej i kuchni cel był inny. Chodziło o wprowadzenie sztuki do wnętrza ale zdecydowanie subtelniejszej i spokojniejszej by pozostawić więcej swobody w umeblowaniu wnętrza przez przyszłych domowników. Zaprojektowane przez Urszulę Szmyt abstrakcyjne reliefy to geometryczna wariacja kształtów, proporcji i kompozycji.

Apartament ulokowany w starej części Mokotowa od samego początku projektowany był z przeznaczeniem na wynajem. W związku z tym w większości pomieszczeń brakuje mebli ruchomych i dodatków. Kompleksowa realizacja objęła trzy łazienki, kuchnię i sypialnię master.