fbpx
Menu Zamknij

Wierzymy w to, że między architektem, a Inwestorem wytwarza się
szczególna więź porozumienia, zaufania i współdziałania.
Dzięki temu powstają wyjątkowe projekty.

Wierzymy w to, że między architektem, a Inwestorem wytwarza się
szczególna więź porozumienia, zaufania i współdziałania.
Dzięki temu powstają wyjątkowe projekty.

Pracownię

K O Ł O D Z I E J   &   S Z M Y T

założyłyśmy w 2012 roku

z myślą o wymagających Klientach, którzy cenią piękno, funkcjonalność i wygodę przestrzeni do życia i pracy. Nie ograniczamy się do określonego stylu, propozycje dopasowując do oczekiwań Klienta i możliwości jakie stwarza dane wnętrze. Naszym celem jest znalezienie równowagi między tym co piękne a indywidualnie rozumianą użytecznością. Staramy się spełnić wnętrzarskie marzenia ludzi, którzy postanowili nam zaufać.

Projektujemy dla Was!

ola kołodziej


Właścicielka, Architekt wnętrz

Absolwentka ASP w Warszawie, kierunku architektura wnętrz. Pierwszy samodzielny projekt wykonała w 2005 roku. Swoimi pomysłami dzieliła się z czytelnikami “Architektury”, “Dziennika Gazety Prawnej” oraz “Public and office design”. Należy do Stowarzyszenia Architektów wnętrz (SAW). Najbardziej lubi spotkania z klientami oraz kierowanie procesem realizacji. Prywatnie mama Huga i Róży.

ula szmyt


Właścicielka, Architekt wnętrz

Absolwentka ASP w Warszawie, kierunku architektura wnętrz. Należy do Stowarzyszenia Architektów wnętrz (SAW). Laureatka konkursu Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz współzałożycielka firmy Beyond the Wall.

iwona korczykowska


Architekt wnętrz

Dyplomowana z wyróżnieniem architekt wnętrz PJATK. Ścieżkę zawodową rozpoczęła od stażu w biurze architektonicznym w Japonii. Najbardziej ceni ergonomię oraz funkcjonalność przestrzeni. Marzy, aby ekologia stała się priorytetem również we wnętrzach. Z biurem Kołodziej&Szmyt związana od 2017 r.

OPINIE O NAS

To aż nie wypada tak się zachwycać. No cóż nie pozostaje mi nic innego jak podziękować za tak cudowną współpracę,genialne rozwiązania na tak małej przestrzeni, plastyczność i za to ” czytanie w myślach”. Moje MICRO w Piasecznie zostało zaprojektowane idealnie dla mnie! W najdrobniejszych szczegółach spełnia swoje funkcje i cieszy oko.dziękuję! I polecam!

Asia Asia
Facebook

Wymarzone mieszkanie dzięki Kołodziej&Szmyt

Katarzyna Kozłowska
Facebook

Mieliśmy okazję pracować z Olą Kołodziej przy okazji projektu wykończenia mieszkania w Markach. Ola podsunęła nam bardzo wiele pomysłów, włącznie z przesunięciem kilku ścian [wcześniej sądziliśmy, że pierwotnie zaprojektowany układ mieszkania jest jedynym słusznym i zaproponowała gotowe rozwiązania wraz z ofertą katalogową. Wszystkie nasze koncepcje (drewniana mozaika, łupek kamienny itd.) zostały uwzględnione i wplecione w układ mieszkania w bardzo naturalny sposób, tak, żeby zachować spójność pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Efekt można zobaczyć w portfolio. Zdecydowanie polecam współpracę!

Jakub Różycki
Google

Polecam. Bardzo profesjonalnie i indywidualne podejście do klienta.

Aga Skibniewska
Facebook

Best interior designer in Warsaw!

Maciej Wawrzyńczuk
Google

Portfolio na stronie zachęciło mnie do współpracy , to był strzał w tzw. Dziesiątkę , profesjonalizm, punktualność, wyczucie potrzeb klienta i powstała wizualizacja mieszkania, taka jakiej oczekiwałam. Polecam współpracę , mieszkanie jeszcze nie gotowe ale po realizacji projektu Pani Uli Szmyt będzie idealne.

Elwira Malinowska
Facebook