fbpx
Menu Zamknij

Osiedle Kierbedzia 8 na Mokotowie

Firma Konstanty Strus wyszła z nową ofertą do osób szukających nowego mieszkania w centrum Warszawy. Na Mokotowie przy ulicy Kierbedzia 8 powstaje nowoczesny 7 piętrowy budynek mający zapewnić 248 mieszkań o powierzchniach od 27 m2 do 136 m2.

Metryczka:

  • Nazwa inwestycji: Kierbedzia 8
  • Inwestor: PB Konstanty Strus
  • Zakończenie prac budowlanych: Styczeń 2017

Osiedle powstające przy ulicy Kierbedzia 8 charakteryzować ma nowoczesna forma i eleganckie wykończenie. Zaplanowano białą elewację z drewnianymi ramami okiennymi. Kontrastem dla białej elewacji jest ostatnie piętro oraz obwoluty balkonów malowanych na grafitowy kolor. Przestrzeń wokół budynku przeznaczono na teren zielony, mający zapewnić lokatorom przyjemnie spędzony czas.

Budynek posiadać będzie garaż podziemny oferujący aż dwie kondygnacje, szeroki wybór metraży mieszkań wśród których znajdą się dobrze doświetlone kawalerki oraz przestronne apartamenty. Te ostatnie znajdować się będą na ostatnim piętrze a w ich skład wchodzić będą duże tarasy. Mieszkania znajdujące się na parterze zostaną wyposażone w ogródki. Daje to dobre warunki na zaprojektowanie wnętrza idealnie pasującego do własnych potrzeb,

Po sąsiedzku, równolegle powstaje inna inwestycja. Osiedle przy ul. Bobrowieckiej 10 budowane przez firmę Alnus Development.