fbpx
Menu Zamknij

Nowe osiedle z własnym parkiem w Legionowie

PROJEKT PARK tak nazywa się nowe osiedle, które powstaje w Legionowie. Ile mieszkań będzie oferować mieszkańcą? W jakiej będą klasie oraz kiedy będą dostępne? O tym w dzisiejszym wpisie.

Inwestorem nowego osiedla jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM, który ma za sobą 25 lat działalności. Ostatnia iwestycja to zlokalizowany w Legionowie (woj. Mazowieckie) zespół budynków mieszkalnych o czteropiętrowej kondygnacji oraz niższych, dwupiętrowych budynków przeznaczonych na lokale usługowe.

Osiedle PROJEKT PARK będzie oferować 115 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach. Wśród nich znajdą się lokale dwu, trzy i czteropokojowe a także dwupokojowe z antresolą.

Charakterystycznym punktem projektu ma być jego otoczenie zielenią. Osiedle będzie posiadało własny park, dostępny wyłącznie dla mieszkańców, w którym znajdzie się plac zabaw oraz strefa fitness.

Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła, mieszkania można już rezerwować. Odbiór budynków mieszkalnych planowany jest na IV kwartał 2016 roku.

Lokalizacja osiedla
PROJEKT PARK

ul. Adama Mickiewicza,
Legionowo,
05-120
Mazowieckie